Hakkımızda

İNOVA GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

ENDÜSTRİYEL VE MARKETİNG ANTEP FISTIĞI, BADEM, EZME, ÜRETİM VE İŞLEME TESİSİ


HAKKIMIZDA

Tüketicilerin ihtiyaçlarını ve damak zevklerini anlayarak onların isteklerine göre önceliklerini belirleyen İNOVA GIDA SAN ; Antebella ve Antebar gibi markalara sahip olup lokum,draje,krokan ve Antep fıstık ezmesi ürünlerinde sektörün en kaliteli ürünlerini tüketicilerine sunmaktadır.

Cesur ve yenilikçi yapısından aldığı ilhamla, benzersiz ve lezzetli ürünlerini tüketicilerinin beğenisine sunan İNOVA GIDA nın atıştırmalık,hediyelik ürünler ikramlık ürünler kategorilerinde 100’ün üzerinde çeşidi bulunuyor.

Tutkuyu ve fark yakalamayı stratejisinin kalbine koyarak, kendi sektöründe hem Türkiye’de hem de dünyada başarı basamaklarını hızla tırmanmaya devam eden İNOVA GIDA SAN bugün 10’u aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. İhracat odaklı başlayan faaliyetlerini zamanla iç pazarda kurduğu güçlü markalarla ileri bir noktaya taşıyan ve sürekli inovasyon felsefesiyle yeniliklerine devam etmektedir.

İNOVA GIDA ‘nın 8 yılı bulan başarı öyküsünde değerlerine bağlı, yüzü daima ileriye ve yenilikçiliğe dönük, tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak cesur, enerji dolu, yeni tatları keşfetmeye hazır yapısının izleri vardır.

VİZYONUMUZ

%100 Yerli olan ürünlerimizin yurt içinde ve yurt dışında tüketicilerin öncelikli tercihi haline getirmek.Markalarımızın küresel çapta alanlarında lider olmasını sağlamak.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.